Krāsošanas pistoles izvēle
16
Mai, 2013
Lasīts 13065 reizes

Izvēloties krāsošanas pistoli nepieciešams zināt kādam nolūkam tā tiks izmantota (krāsošanai, lakošanai, gruntēšanai, nelieliem vai lieliem remontiem).

Tāpat nepieciešams zināt, kāds ir pieejamais aprīkojums (kompresora ražība, resīvera lielums), lai varētu izvēlēties piemērotāko pistoli tieši jūsu vajadzībām. Pistoles dīzi izvēlas attiecībā ar kādiem materiāliem tiek strādāts un kāda ir to viskozitāte. Nelieliem remontiem izvēlas dīzes ar izmēru 0.8-1.0mm, galvenokārt mini pistolēm. Krāsošanas, lakošanas un slapjš uz slapja materiāliem izvēlas dīzes ar izmēru 1.2 1.3 vai 1.4mm.

Augstas viskozitātes materiāliem tādiem kā grunts vai speciālās krāsas tiek izmantotas dīzes ar izmēriem no 1.6-2.0mm. Savukārt škidrai špaktelei izmanto dīzes no 2.0- 2.5mm. Visbiežāk krāsošanai tiek izmantotas HVLP pistoles, bet lakošanai ideālāk piemērotas ir RP tipa pistoles. Zemāk tiek aprakstīti dažādu pistoļu veidi.

HVLP (High Volume Low Pressure)

zemspiediena krāsošanas pistoles kvalitatīvai un ekonomiskai materiālu uzklāšanai. Darba spiediens 2.0 bar. Pateicoties zemspiediena tehnoloģijai, šī veida krāsošanas pistoles patērē par 30% mazāk materiāla salīdzinot ar augstspiediena pistolēm, bet sakarā ar lielo gaisa patēriņu (400-450 l/min), nepieciešams kompresors, kura ražība būtu vismaz 500 l/min.

RP (Reduced Pressure)

'samazināta spiediena krāsošanas pistole. Speciāli izstrādāta krāsošanas pistole ātram darbam ar ekonomisku materiālu patēriņu. Darba spiediens 2.5 bar. Materiālu ekonomija ir līdzīga HVLP pistolei, bet gaisa patēriņš ir ievērojami mazāks (300 l/min.) Ar šī veida pistoli materiālu uzklāšana ir daudz ātrāka pateicoties lielākai to padevei.

LVLP (Low Volume Low Pressure)

pistoles patērē mazāk saspiestā gaisa daudzumu (250-300 l/min), bet ir ievērojami lēnāka salīdzinājumā ar RP veida pistoli, bet materiālu patēriņš nav tik ekonomisks kā HVLP tipa pistolēm.

Augstspiediena pistoles (High Presure) pistoles ir tradicionālas ilgu laiku pārbaudītas krāsošanas pistoles ar gaisa patēriņu (250-350 l/min). Darba spiediens 3.0-4.0 bar. Pistolēm piemīt ātra materiālu uzklāšana, bet sakarā ar augsto spiedienu un lielāku attālumu līdz objektam, šī veidu pistoles nav pārāk ekonomiskas.

MINI

krāsošanas pistoles piemērotas nelieliem krāsošanas darbiem ar augstu precizitāti un smalku materiālu uzklāšanu. Šī tipa pistoles bieži tiek izmantotas piekrāsošanai un „Spot Repair” vai sīkajam remontam, lai iegūtu perfektu krāsojuma rezultātu.

 

Rags

Produktu katalogs

Šis produktu katalogs atspoguļo lielu daļu noliktavā esošo produktu sortimentu. Lai iepazītos ar pilnīgu produkcijas sortimentu apmeklējiet mūsu i-veikalu

Lejupielādēt

Akcijas

Apklājamā papīra izpārdošana

Donec euismod tellus luctus felis fermentum molestie. Quisque ullamcorper non est eget suscipit. Aliquam a mauris porta, fermentum nunc in, dictum ligula.

Lasīt vairāk

Mūsu partneri

SATA
Hagmans
Lutro
Sikkens
Profix
Rupes
Farecla
Sunmight
Indasa
Gekatex
Horn & Bauer
Sontara
Sika
Fidea
Temca

Mūsu kontakti

  • Adrese: Džūkstes 1, Riga, Latvija, LV-1004
  • Telefons: +371 67 808 780 | +371 26 542 777
  • Fakss: +371 67 606 412
  • E-pasts:

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem, lai vienmēr saņemtu jaunāko un aktuālāko informāciju par uzņēmumu SIA RAGS