GLOBO Jaunā produktu līnija
02
Jūl, 2012
Lasīts 1277 reizes

Jauns kvalitātes standarts - materiālu līnija no Vācijas. Materiāli atbilsts Eiropas Savienības likumdošanai un GOS (VOC) noteiktajām normām.

Universālā špaktele
Špaktele piemērota caurumu un nelīdzenumu aizpildīšanai, lai atjaunotu automašīnu un citu metālu virsmas, kā arī lai restaurētu koka virsmas. Pielietojama pat emaljas atjaunošanai. Divkomponentu poliestera špaktele, kas satur vidēji elastīgu un ātri reaģējošu sveķu maisījumu ar dažādu minerālu pildvielām. Mīksta konsistence pēc sajaukšanas ar cietinātāju.

Stikla šķiedras špaktele
Lielāku nelīdzenumu un bojājumu aizpildīšanai līdz pat 12 mm diamētrā. Korozijas rezultātā radušies caurumi lielāki par 12 mm diametrā jāaizpilda izmantojot arī stikla šķiedras audumu. Divkomponentu poliestera špaktele, kas satur jaunus adhēzijas veicinātājus. Špaktele ir tīru un nepiesātinātu sveķu maisījums ar stikla šķiedras sariem. Pielietojama arī rūpniecībā, kur virsma ir pakļauta korozijai un mehāniskai iedarbībai

Alumīnija špaktele
Špaktele piemērota kā pildviela automašīnu remontam, motoru konstrukcijām un arī dažādiem darbiem mājās, kur nepieciešama lielas virsmas apstrāde. Metāla un koka virsmas ir viegli apstrādājamas nepieciešamajā slāņa biezumā. Paredzēta arī caurumu aizpildīšanai un neizturīgu vietu nostiprināšanai.

Divkomponentu poliestera špaktele, kas satur vidēji elastīgu un ātri reaģējošu sveķu maisījumu ar dažādu minerālu pildvielām un alumīnija piejaukumu.

Mīkstā špaktele
Iepriekš apstrādātu virsmu izlīdzināšanai ar plānu špakteles slāni. Ļoti elastīga un ātri cietējoša divkomponentu poliestera smalkā pildviela, kuras sastāvā ir ātras reakcijas nepiesātināti poliestera sveķi. Zems materiāla blīvums nodrošina, ka špaktele ir par 40 % vieglāka un ērtāk uzklājama. Pielietojama automašīnu remonta sektorā un mašīnbūvē.

Špaktele plastikāta virsmām
Skrāpējumu un bojājumu aizpildīšanai, kā arī plastmasas detaļu savienošanai. Pateicoties špakteles elastībai un mīkstumam, profili un kontūras ir īpaši viegli atjaunojamas. Materiālam ir ne tikai ļoti laba adhēzija ar gandrīz visām plastmasām, bet arī ar pārējām virsbūves detaļām (ieskaitot cinkotās).

Divkomponentu poliestera špaktele plastmasas virsmām, kas sastāv no ļoti elastīgu sveķu un minerālu maisījuma.

Izsmidzināmā špaktele
Lietošanai uz tērauda virsmām, poliestera špakteles, vecā krāsas slāņa un ar stikla šķiedru stiprinātām plastmasām.

Divkomponentu izsmidzināmā špaktele uz nepiesātināto poliestera sveķu bāzes. Piemērota, lai aizpildītu rupjas slīpēšanas švīkas, poras un citus nelīdzenumus vienā piegājienā. Salīdzinot ar citiem aizpildītājiem, šis ātri ļauj darbu turpināt.

Rags

Produktu katalogs

Šis produktu katalogs atspoguļo lielu daļu noliktavā esošo produktu sortimentu. Lai iepazītos ar pilnīgu produkcijas sortimentu apmeklējiet mūsu i-veikalu

Lejupielādēt

Akcijas

2 slāņu papīra dvieļi

Jaunais Globo dubultais papīra dvielis ir ar palielinātu izturība un pateicoties līmētiem slāņiem - absorbcijas apjomu. Dabai draudzīgs materiāls.

Lasīt vairāk

Mūsu partneri

SATA
Finixa
Solary
Sikkens
Sontara
Glasurit
DeBeer
Fidea
Auarita
Hutchings & Harding
Sunmight
Festool
Gekatex
3M
Indasa

Mūsu kontakti

  • Adrese: Džūkstes 1, Riga, Latvija, LV-1004
  • Telefons: +371 67 808 780 | +371 26 542 777
  • Fakss: +371 67 606 412
  • E-pasts:

Pieteikties jaunumiem

Piesakies jaunumiem, lai vienmēr saņemtu jaunāko un aktuālāko informāciju par uzņēmumu SIA RAGS